• AutoMail

 • Zkušební verze RealityMail

  Vyzkoušejte funkčnost řešení sami na sobě…

  • Uživatelské rozhraní slouží pro makléře k co nejsnažšímu zadávání Vašich klientů. Rozhraní je záměrně uděláno tak, aby vyplnění nového klienta zabralo co nejméně času. K tomuto rozhraní lze přistupovat z libovolného zařízení.

   Vyzkoušet už. rozhraní
  • Centrální správa je mozek aplikace RealityMail. Stará se o veškerou komunikaci, správu klientů, autamotaizaci a další funkce. Přístup do centrálního systému se doporučuje pro majitele / vedoucí realitních kanceláří.

   Prozkoumat centrální systém


Uživatelské rozhraní

Snadnější to být nemůže…

Uživatelské prostředí je rozhraní, které budou používat Vaši makléři. Cílem tohoto rozhraní je co nejvíce ulehčit zadávání dat do systému. Zadávání nemůže být problémem ani pro mladého člověka, ani pro IT nezkušeného makléře. Jednodušší už jsme to udělat nemohli.

Adresa demoverze: http://demo.realitymail.cz

Heslo pro přístup je: demoreality

Pzn: V uživatelském rozhraní pro prodejce zadejte jako zákazníka sami sebe, abyste si na sobě ozkoušeli funkčnost systému.


Centrální správa

Všechny informace na jednom místě…

Centrální správa je systém, ve kterém budete vše řídit. Veškerou změnu funkcionalit, sledování Vašich zákazníků a vyhodnocování provádíte v centrálním systému. Narozdíl od uživatelského rozhraní již není tak jednoduchý a doporučujeme do centrálního systému umožnit přístup pouze vedoucím pracovníkům.

Demo účet centrálního systému:

Adresa: http://admin.realitymail.cz
Uživatel: demo
Heslo: demoreality